| 0771195235 a întrebat:

Bună, am o întrebare, deci la începutul lunii mi-a venit ciclul ok, e totul în regula, m-a ținut 3_4_5zile dar am folosit ob și acum pe data de 30 mi-a venit din nou și în dimineața asta mi s-a oprit dar după amiaza iar a început. Ce se întâmplă, va rog ajutați-mă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tuca10 a răspuns:

Bănuiesc că n ai mai mult de 15 ani, este ok, esti in crestere. Durează ceva până o sa ti vina normal (ca la femeile mature)