| Ariana7ary a întrebat:

Bună TPU, ma puteti lamuri cu ceva...am 16ani nu am mai avut contact sexual iar in luna asta mi.a venit ciclul de 2ori primul la inceputul lunii ma tinut 6zile oar al 2 in 24ma tinut vreo 4zile iar apoi 2zile mi.a venit secretii maro dar nu mult ..nu mi.a mai aparut pana acum si acum vreo 2luni mergeam des la wc si am facut baie cu musetel funda mersi

Răspuns Câştigător
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Trebuie să mergi la ginecolog, nu te panica, poate fi doar o dereglare hormonală! happy

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul tau de familie, el stie ce raspunsuri sa i ti dea.