| ღMikyღ a întrebat:

Prima data mi-a venit ciclul la sfarsitul lunii ianuarie si a tinut o saptamana, credeam ca nu se mai termina laughing. De atunci nu mi-a mai venit deloc, e normal?

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Este normal. Corpul trebuie sa se,, invete,, ca sa spun asa. Am aflat asta de la un doctor specialist.

3 răspunsuri:
| ღMikyღ explică:

Nu am facut nimic sa fiu insarcinata. happy

| Căpșunica2 a răspuns:

Nu e normal deloc. Ori esti insarcinata ori ai alta problema. Mergi rapid la doctor.

| 95913108abc a răspuns:

E destul de normal crede-ma. Acesta e de abia începutul te vei simți altfel însă nu trebuie mult efort fizic să depui când ai ciclu. Este normal sa tina o saptamana