| janynefeaver a întrebat:

Am o intrebare la care am nevoie de raspuns urgent.
Am un lapsus, so...
Cum se numesc acele manuse pe care le porti la incheieturile mainile pentru a calma durerile?
Va rog, doresc un raspuns cat mai repede.
Grazie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Buna! banda magnetica pentru maini / inchieturi

| pink425 a răspuns:

PADURI! sunt unele speciale care cand mergi cu mouse-ul tii incheietura pe pernuta aia!

| pink425 a răspuns:

Scuze.nu am inteles intrebarea din prima :d

| janynefeaver explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Da, se pare ca se numesc bandaj-manseta.
Thanks againwinking