| ClaraConstiantin a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine putin. Am un lapsus acum... cum se numesc acele oua foooooooooarte mari de ciocolata(aprox. 23 de cm cred ca au) cu surprize in ele? Ca de obicei, cine raspunde la intrebare corect... Funda ii apartine big grin

6 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Kinder surprise

| daniella9805 a răspuns:

Ouale kinder/?
sper ca astea is:X
te pup:*

| Veroniquest a răspuns:

Ouale de ciocolata Kinder Surprisehappy

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Kinder Surprise happyFunda?

| trixie13 a răspuns:

Aaa,nu stiu stiu ca au o punga colorata eu am castigat in ele bratari, lantisoare, cercei masinute...etc. mai multewinkingsurprizele seamana cu alea din pufuletihappysmug

| camon12 a răspuns:

Kinder mai