| nuconteaza777 a întrebat:

Am o intrebare: nu am pofta de mancare, iar daca mananc mi se face greata, simt cum inima imi bate mai repede si tremur incet. Ce pot sa fac ca sa scap de asa senzatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai in primul rand eu zic sa te duci la medic, daca nu stii de la ce s-a produs aceasta cauza.

| Ioanaah a răspuns:

Pe moment încearcă să te hidratezi

| nuconteaza777 explică (pentru Ioanaah):

Mii sete si beau milta apa, dar nu prea ma ajuta

| NakGeorge a răspuns:

Du-te la medic si fa-ti niste analiza si investigatii cat mai urgent. Nu am idee ce poate sa fie, dar pare sa fie o problema serioasa asa ca du-te cat mai repede. Multa sanatate