| Lauracrss22 a întrebat:

Buna! Am o întrebare pentru persoanele care au luat tratament cu isoprinosine pentru hpv. Am auzit la multe persoane ca au avut schema de tratament cu pauze iar mie mi-a recomandat doctorul sa iau 2 dimineața si 2 seara, zi de zi, timp de 3 luni. Este un dozaj prea mare? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| NunuNini a răspuns:

Medicul vede gravitatea bolii. Nici noi si nici alte persoane nu facem diferenta intre ce au avut ele si ce ai tu. Asa ca, respecta prescriptia medicala. Dar daca tu crezi ca nu ai inteles bine, intoarce-te la medic si intreaba-l.