| anamaria2g8 a întrebat:

Am o lună și 3 săptămâni de când am nascut prin cezariana, tin sa mentionez ca nu alaptez, acum 2 săptămâni în urmă am fost la un ginecolog pentru a mi se extrage din vagin un pansament de aproape 50 de cm, mi-a prescris ceva pentru spalaturi vaginale si mi-a zis sa ma astept la menstruatie odata ce fac 6 săptămâni de când am nascut, okey, de 2 zile observ pe absorbant sânge, nu e mult, pot sa spun o aproximație de 15-20 de picături si are un miros a oțet, e normal asa ceva? Tin sa mentionez ca la ginecolog trebuie să merg după ce trece menstruatia, daca o pot numi asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Mi-e că poate fi mai grav, solicită un alt doctor dacă nu poți vorbi cu ăla.