| Davreausafiuanorexica a întrebat:

Am o prietena care vrea sa devina psiholog si vrea sa-si faca cont pe TPU, dar nu stie ce nume sa-si puna. Aveti idei? Se gandea la PsihoGirl, dar zicea ca-i prea aiurea. Dau funda celor mai bune idei. [scuze categoria]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu poate mai simplu sa-si puna numele ei?
De ce are nevoie de nume cu briz-briz-uri si alte tampenii inutile?

| chibiusa a răspuns:

Prea penal

| CastraveteMurat a răspuns:

Depinde de decizia eihappy mie imi place "PsihoGirl"
Eu una nu am idei din astea "genialifice"... succes in gasirea unui nume "excelentoss"

papa:*

| DragonuAK47 a răspuns:

Cati ani are? 12 ani? auzi PsihoGirl rolling on the floor)) sa isi puna numele ei gen CatalinaE. sau prenumele si numele de familie. ma rog

| DragonuAK47 a răspuns:

Va prostit rau engleza. si vrea sa isi deschida si cabinet? ii dau eu un nume. PsihoOffice SRL.