| Pink88 a întrebat:

hei. cine are niste idei pentru o pagina de facebook? As vrea niste nume care nu prea se gasesc si la alte pagini daca se poate big grin cele mai bune idei fundawinkingmultumesc anticipat(si scuze categoria)

2 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

De ce nu ti-ai pune numele tau? Asa se practica daca esti om serios asta daca nu ai sub 16 ani.

| Pink88 explică:

Eu nu ma refer la o pagina cu poze cu mine( ca sa imi pun numele meu)... o pagina facuta pentru anumite poze, statusuri. etc