| PanteraRozz a întrebat:

Heii... o prietena vrea sa isi faca blog si nu stie ce nume sa isi puna.
Ajutati-ma sa ii gasesc nume... repede va rog.
Funda si vot

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Dacai despre muzica ar putea pune "No music, no life"
sau
"I doesn't matter...all"

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Factory Girl

| Lullu21 a răspuns:

Malaya...
♥ kanfetka.
°•°ღ♥sufletel golღ♥°•°
Ѽbriuneto4kaѼ

♥εℓℓa ♥...
ღஐ ღஐ
talk to the hand crazy`girl`.]
stroke_of_ smile
ღ♥crazy angelღ♥
♥ღஐ♥ ayda ♥ღஐ♥
♥ ♥angel♥ ♥
♥aş νяєa ѕă ƒι ѕтăρâηυℓ σcнιℓσя мєι♥
❥ƈᾄᾗḋẏ_ʛἷʀł ❤.
❥ƈrazẏ_ʛἷʀł ❤.
(sper sa-ti placa)
funda.

| BoomBoomToxic a răspuns:

Buna! Poate sa-l faca despre persoanele emo petru ca emo Nu este despre faptul ca te tai singur si ar putea sa puna numele "Emo rau sau bun?"Sau despre Culori sau despre persoanele false si ar putea sa le puna numele "Culorile fac viata" sau la pers. false "Fals friends" sau despre ce se intampla in scoli sau despre o persoana sau...nu mai am idei laughing

| măcheamăăăî a răspuns:

Numele ei si anulnasterii(legat).

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Blogul lui X cel mai tare din Romania

| iJustHaveFun a răspuns:

Pai depinde zi repede ce fel de blog cu ce?

| iJustHaveFun a răspuns:

Pune si u daca e despre prieteni sau ea : ceva de genu: Old Generators for funn, FuN FaCtOrY, GEnial Fun Maker, Funset Kinds, Ect baliverne..., Dau la moara ca la para, Noi astia d aici, Si eu p ici laughing chestii dintrastea big grin funda plzzz

| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Pwaai. depinde despre ce va fi blogul, dar, daca este despre ea pundei ceva de genu :,, I don't know. I don't want. It doesn't matter >.< " Mie mi se pare dragut; x Fundaaa? smug Si vooot puppy dog eyes

| Struuumf a răspuns:

Si ce anume ar vrea sa scrie pe blog?

| PanteraRozz explică:

Gen... ca al meu :D
www.theoareblog.blogspot.com