| DanielKrikArtz a întrebat:

Bună..am o problemă..am aproape 15 ani şi de vreo 7-8 luni mă doare spatele în partea de sus ( în stânga ) cred că e de la vreun os pentru că atunci când push-ez cu degetele simt un os că mă doare..nu mă doare des..doar atunci când stau în pat cu spatele 'ridicat' si stau la telefon ..cineva mi-ar putea zice de la ce e sau cum aş putea să scap de aceste dureri? precizez că nu m-am lovit sau chestii de genul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna push-ez? Este regionalism?
Nu am gasit cuvantul asta in DEX!