| cristinamnt a întrebat:

Ma doare foarte tare spatele de aseară.Stăteam în patimp și când m-am ridicat a început sa ma doară.Țin sa menționez ca nu m-am lovit sau chestii de genul. Aveți idee de la ce ar putea fi? Trebuie sa cone ultima un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unoeir doare si de la prea mult stat in pat, sau chiar dormit intr-o pozitie proasta.
Dormi cateva zile pe jos, pe covor, direct pe podea, pentru ca ai nevoie de ceva tare, ca sa-ti treaca spatele.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Buna,sa stii ca toata energia negativă, se transmite la spate +acumulare.Acolo loveste energia negativă. Citeste niste psalmi.Indiferent ca crezi ca nu, sa te lamuresti poți cauta...

| cristinamnt explică (pentru Alexandruuu88):

Am fost chiar fericita în ultima vreme.Dar o sa încerc sa citesc

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Alexandruuu88):

BAH, ESTI IDIOT!? Ia mergi tu si pupa moaste si asteta tu vindecare de la braul maicii domnului si taci in PLM cu cretinismele religioase!

| Black_Pika_2002 a răspuns:

Posibil sa fie de la curent, sau de la menstruatie, poate ai ridicat ceva greutati pentru ca pe moment nu simti durerea dar dupa ceva timp te afecteaza.