| Anomim1234 a întrebat:

Am o problemă: astăzi când m am trezit am început sa am dificultăți in respiratie, sa respir greu de parcă aerul e insuficient.Nu știu de ce, dar mi e foarte frică. Anul trecut am avut un tic tot așa.Nu știu ce e :un tic sau o afecțiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Nu stiu daca esti minor (spune-le parintilor) sau major, dar bine ar fi sa te duci la doctor neaparat

| Cristinaaa57 a răspuns:

E o afctiune, ori ai problem cu inima, ori ai astm

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanLuca a răspuns:

Daca povestesti mai pe larg... scrie-mi in privat, fb sau undeva ce se intampla mai exact sa vedem daca te pot ajuta