| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

:* Am o problema sad... Azi am iesit afara si mi-a trebuit un pachet de servetele nazale la mine. Si acum imi curg ochii, casc foarte des din minut in minut si nu imi este somn deloc + ca imi este frig si nu e geamu deschis... Stie cineva ce mii se intampla?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Ai racit sau ai o alergie consulta un medic

| ImpOssibleTooForgeT explică:

Racita... mersi :*

| Mircea1997 a răspuns:

Esti racit!

| 19marian60 a răspuns:

Du-te la medic!

| LorryDulce a răspuns:

In afara unei simple raceli, ai putea avea o alergie. Poti lua de la farmacie Claritine dar numai in cazul in care nu ai decat aceste simptome si nu se agraveaza. Evident ca indicat ar fi sa mergi la medic!

| Fl0rIn a răspuns:

Se poate sa fi facut o alergi de la ceva. dar mai bine du-te la doctor