| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema de ceva vreme mi-au aparut niste bubite(ca niste pete micute) pe capul penisului fix in varf nu sunt dureroase (apropo sunt virgin dar ma mansturbez cam mult si mi s-a rupt jumate de pe piealea penisului acele bubuti imi creaza un inconfort ma simt ca si cand as purta ceva boala (ele sunt albe) iar marimea penisului meu este cam mica eu am 14 ani iar mod normal are 6 cm si in eractie 11cm ma puteti ajuta sa fac ceva ca sa o cresc? multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sebby a răspuns:

Stai linistit dupa ce te vei dezvirgina penisul se va mai mari. Iar cu bubitele acelea ai grija cu igiena si ele vor trece pe parcurs, nu este chiar o boala.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danamarin a răspuns:

Bubitele alea pot sa fie un semn pentru candidoza. cam asa se manifesta din cate stiu eu. ideea e ca daca te masturbezi trebuie sa ai mainile curate, dar nu curate, ci FOARTE curate pentru ca altfel toti microbii de pe mana iti ajung pe acolo. si sper ca nu esti vreo paranoie care se masturbeaza cu maioneze sau si-o baga prin tot felul de orificii ca e nasol in cazul asta. iei microbii imediat. nu iti mai fa probleme cu marimea. nu asta conteaza. importanta este mentalitatea ta, educatia, felul cum te porti si daca le ai pe toate astea o sa stii sa ti-o si folosesti cand va trebui in asa fel incat chiar daca va fi mica, va fi de calitate big grin