| TuFFStuFF a întrebat:

am o problema destul de mare, am 14 ani si am foat operat de hernie si varicocel la testicolul drept in urma cu aproximativ 1an si ca urmare doctorii au trebuit sa il scoata iar acum a început sa mi se umfle si sa ma doara testicolul stang de obicei dupa mast. urbare dar a început sa mi se umfle si sa ma doare fara a face efort, imi puteți spune ce e de facut in aceasta privinta si chiar nu vreau sa i spun doctoritei ca ma m. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa ce ca esti doar pe jumatate barbat te mai si freci? Unde va e mintea, mă, de nu tineti deloc la sanatatea voastra? Ce copii fara creier! Daca ti-l scoate si pe ăsta te mai freci la coada de matura.Te duci la doctorita si ii spui ca te doare.Nu te obliga nimeni sa-i spui ca te-ai mast.Mare-i gradina ta, Doamne!