| nicusor_4217 a întrebat:

Se poate sa ma doara testicolul din cauza masturbarii? Ma doare testicolul drept cu tot cu piciorul drept si sub burta in dreapta,am fosr la spital si mi-a spus ca nu am hernie, si nici apendicita, am pietere am rinichi,si mi-a spus ca s ar putra sa fie din cauza aia, dar am citit pe net, ca de la pietre nu se umfla testicolul si nici nu e rosu, si al meu e si umflat si rosu

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cred ca doctorul care ti-a zis asta a facut misto de tine! De la masturbare e imposibil sa ai astfel de probleme!