| andreyrey619 a întrebat:

Am o problema, mi-au aparut multe bube ca sa zic asa pe piept si pe fata, spate si ma doare si ficatul sub coaste, tata mi-a zis ca poate am mancat cv care sa nu imi cada bine. nu stiu ce sa zic am sa merg si la dermatolog sa imi zica el ce si cum. Oare sa fie de la ochiuri de oua am mancat cu cartofi prajiti plus ketchup si maioneza toate intruna fara paine. eu cred ca de la asta mi-au aparut voi ce credeti? multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Este posibil, desi daca ai mai mancat si inainte, nu asta ar fi cauza. Depinde ce fel de bubite, ar putea sa fie din pricina pubertatii... nah, zic si eu. Totusi du-te la medic in orice caz!winking