| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema; nu stiu ce este...
Ieri am observat pe zona unde creste parul pubian o mica, putin mai mare si care se simte, unflatura rosie, si nu stiu ce este; ma gandesc la ce-ar putea fi mai rau, dar nici macar nu stiu ce este. puteti sa ma ajutati?
Multumesc. Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O fi un cos, nu-l irita, pune mai bine o compresa cu rivanol rece de 4-5 ori pe zi.

| MoNsTeR a răspuns:

Deocamdata nu te impacienta...mai asteapta o saptamana si apoi incearca sa le spui parintilor. dar eu zic sa stai linistit/a. poate e un cos ceva mai mare... o colega a avut un cos pe fata destul de mare in latime.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o iritatie sau daca persista 2 saptamani este herpes luat de undeva... pup