| CartoonNetwork a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta...
De o luna transpir foarte mult numai la scoala, chiar daca ma spal in fiecare zi cu sapun si folosesc deodorant. Am 14 ani, sunt fata si niciodata nu mi s-a intamplat asta, doar anul acesta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate faci mai mult efort, poate este foarte cald in sala... oricum consuma lichide sa nu te deshidratezi si mergi la medic!

| mona a răspuns:

Poate esti o fire mai emotiva de felul tau

| MaddMonovici a răspuns:

Asa a patit si fratele meu.E din cauza unei alergii, cel mai bine ar fi sa consulti un medic, iar el ti-ar putea spune ce trebuie sa faci mai departe.
Eu stiu ca trebuie sa iei niste pastile din cate imi amintesc.
Sper ca ti-am fost de folos!
Sa nu te sperii!