| anonim_4396 a întrebat:

Am racit si am luat prima data bromhexin pentru tuse productiva apoi m-a mai lasat dar am inceput sa tusesc sec.
Am luat tussin si nu mi-a trecut.Acum iau prospan dar vad ca nu ma ajuta.
Parca am ceva in gat si imi vine sa tusesc, noaptea daca dorm nu tusesc dar daca nu adorm tuseschee hee...
Pe langa astea am baut ceaiuri si iau in fiecare zi cate o lingurita de miere de albine si imi mai fac si cu zeama de lamaie.
Dar nu mi trece... Ce mai pot lua?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vogelspinne a răspuns:

Este in farmacie ceva sirop de artar e foarte bun.Bafta si fa-te bine

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Bronchicum. asta am luat eu ultima oara cand m-a chinuit tusea. a costat 10. 85 Ron. M-a ajutat foarte mult acest sirop. Sper sa-ti fie util acest raspuns someone