| 94828283848 a întrebat:

Bună! Am scurgeri vaginale care in ele au niste biluțe mici mici albe. Poate fi candida? Cu ce pot trata acasă?
Mulțumesc pentru răspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De medic ai auzit? iti bati joc de sanatatea ta?

| dullcat a răspuns:

Buna.Astfel de boli nu se pot trata cu nimic acasa, degeaba cauti pe internet leacuri babesti si alte prostii. Daca tii la sanatatea ta, mergi urgent la medic!