| bibiutza1999 a întrebat:

am 14 ani, 170 cm si 49 de kg.Fac sport de performanta si am de fiecare data antrenament de la ora 19 la ora 21. As vrea sa va intreb ce as putea manca seara dupa antrenament ca sa nu ma ingras? Incerc sa slabesc si nu stiu cum sa slabesc! Dimineata nu prea mananc si la branz cateva linguri de ciorba si puin din felul 2. Ziceti-mi si mie ce sa fac ca sa mai slabesc? Sunt mai grasa la picioare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce sa mai slabesti, cand tu ar trebui sa ai cel putin 60 de kilograme la aceasta inaltime.
Practica un sport, mananca mai sanatos, cat mai consistent si divers, tu nu mai trebuie sa mai slabesti!
Te pup!