| dulcikata17 a întrebat:

Am si eu o intrebare: am sfarcurile plate (de ce zic asta? pentru ca nu sunt ieșite in afara ca si cum as fi inca la pubertate, nu am ca la majoritatea femeilor sfarcul ala ca un "țumburuc"iesit in relief, al meu iese dar e micuț doar in caz de frig, excitare etc) intrebarea mea este: as putea face vreo ceva sa am sfarcurile in afara? Parca e un complex pentru mine..cu toate că am aproape 19 ani am sanii cam micuti la bustiera port M

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Comprese cu apă rece până trece.

| Frank51 a răspuns:

Deci tu vrei sa ai sfarcurile iesite pentru ca? Te ajuta la?

Singura ta problema este alaptatul, dar exista lapte praf deci, again, esti ok din toate punctele de vedere.

| Apokales a răspuns:

Da, accepta ideea. Jesus f**king Christ!

| Dalmore a răspuns:

Complexul tău e absurd, ar trebui să citești mai multe despre corpul uman, ca să vezi că există multe tipuri de sâni și ai tăi sunt complet normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compensezi cu frumusețea dacă tu ești tipa cea din poza, acceptate asa cum ești, nimeni nu e perfecf, poate doar tu îl vezi ca pe un complex

| oz_1736 a răspuns:

Dupa ce vei alapta, iti va parea rau de cuvintele astea

| viavo a răspuns:

Nu trebuie sa privesti asta ca pe un complex. E normal si chiar mai frumos, decat o bila cat un lollipop, mai bine asa. Eu zic sa te accepti asa cum esti.

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu am 18 ani si nu port sutien niciodata ca sa mi le acopere dar daca am pe mine cv mai lipit de corp mi se vad in special cand ii mai racoare. Stai linistita ca ii ok, asta nu iti strica din frumusete, o fata e frumoasa oricum.
Nu ar trebui sa iti pese cum le ai. La ce iti mai iei bustiera daca nu se vede nimic? Alte fete asta cauta sa nu li se vada si tu asta vrei...

| dulcikata17 explică (pentru MaryMaria333):

Eu am ceva sani ca sa am pentru ce folosi bustiera..adica nu mi se vad coastele

| MaryMaria333 a răspuns (pentru dulcikata17):

Toate fetele au chiar de ar fi numa piele si os. Macar un pic acol. Ca doara is fete laughing

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Mangaie-le laughing

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Toate fetele avem asa "problema". Dupa ce nasti, si alaptezi, vor capata singure acea forma pe care o vrei tu. Asta se dobandeste in timp. Bucura te ca le ai asa! Duoa ce nasti, si alaptezi, nu vor mai fii la fel.