| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy am si eu o intrebare: care ar trebui sa fie diferenta dintre inaltime si greutate? am auzit ca 15 (de exemplu la 1.70 inaltime, greutatea sa fie 55 kg). tnx :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NOinformation a răspuns:

La 1.70 ar fi ideal 60 kg.cu 10 kilograme mai in minus fata de inaltimea ta.nici prea slab da nici prea graswinking sper ca te-am ajutat:-D merit si eu o funda? te rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| gigel68 a răspuns:

La fete -10, la baieti +10