| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Daca am fost acum 2 zile operata de amigdalite e normal sa ma doara gatul acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai fost operata de amigdalite ci de amigdale. E normal sa te doara si pana la 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Glasshead a răspuns:

Da o sa te doara 7-8 zile.

| Anitta_Karla_1990 explică:

Chestia e ca ma doare foarte rau

| K0sti a răspuns (pentru Anitta_Karla_1990):

Mai ai de suferit inca vreo 5-6 zile!

| glsLine a răspuns:

Da, daca nu e o durere foarte mare... m-ai stai 1 zi doua si fa`ti un control daca durerea persista :*.