| Maria_5642 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grine catva timp(o zi), ma doare inima si imi bate exagerat de repede.Nu am putut dormi o noapte.Am citit pe internet despre lipsa de calciu, si am simptome/Se poate sa fie lipsa de calciu sau am probleme cu inima? Am doar 12 ani.dau fundahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xIonutzu a răspuns:

Nu stai calm te dezvolti cred asa patesc si eu ma cam inteapa cate o data dar nu te inteapa inima de fapt tise dezvolta pieptul :X eu am 15 ani si patesc si eu cate o data funda?