| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fete, de cateva zile ma dor sanii mai bine zis ma dor sfarcurile doar la atingere, din ce cauza ar putea sa ma doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poate iti vine ciclul menstrual, nu ai spus ce varsta ai...

| cretzufinish a răspuns:

Poate fi de la frig sau e un sindrom premenstrual.

| Alexandrinaa a răspuns:

In general dor...cand cresc happy Si mai dor inainte de ciclul menstrual, de cele mai multe ori, fiind o dovada ca ar trebui sa vina, iar daca esti la inceput, ciclul tau sa nu fie chiar regulat happy Ai grija de ei, sa nu te lovesti mai ales atunci cand dor asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poate fi sindrom premenstrual sau instalarea unei sarcini. Multe femei au dureri de sâni, mameloane (sfârcuri).
Consultă medicul de familie pentru un diagnostic şi tratament dacă necesită.
Pa, pa.