| mariamoldooo a întrebat:

De câteva ore mă dor sfârcurile, iar sânii îmi sunt foarte moi. Din ce cauză ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu s-a mai intamplat asta pana acum? Daca nu, posibil sa fie momente de dinainte de menstruatie. Dupa, o sa se cam intample asta mereu + variatii.

Daca nu este asta si ai trecut prin ce am zis mai sus (adica nu e prima data cand vine), atunci mai asteapta o zi- doua, vezi cum e si poti merge la un medic specialist. Desi sigur nu e cazul, totul o sa fie bine ^^

Numai bine!

| Andreeush a răspuns:

Poate sunt semne că trebuie să îți vină ciclul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie simptome pre-menstruale.