| alexcryss a întrebat:

am si eu o intrebare. Pote parea banala.De 3 zile imi vine sa vars, si o mica durere in gat. Poate fi de la raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Probabil ai racit, dar trebuie sa mergi la doctor.Asa am avut si eu si am facut o infectie in gat.Eu iti doresc din tot sufletul sa nu ai si tu asta.Bafta!

3 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Probabil ai amigdalitele inflamate si de aceea ai senzatia de voma.

| Dydydodo a răspuns:

Da! Ai racit trebuie sa mergi la doctor daca nu i-ti trece in 24 de ore happy.

| Paula1148 a răspuns:

Sigur, sau poare ai mincat ceva rau.