| janinageorgemarcellazar a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire,mi s-a spart o vena sau ceva de genul la ochi,nu am idee de la ce,banuiesc,dar nu-mi vine sa cred, alerg pe banda de alergat cam de o luna, e posibil de la asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un vas de sânge spart, nu venă!
Mergi la medicul de familie/ oftalmolog.
Pa, pa.

| SkyPilot a răspuns:

As crede mai degraba ca ti s-a intamplat pentru ca te-ai holbat la calculator sau la tablet. Joci jocuri pe calculator? Sau poate petreci timp undeva unde este lumina proasta?
Nu cred ca este de la alergat.