| cristina a întrebat:

am si eu o problema cu unghiile. eu imi fac manichiura mereu sunt inebunita dupa asta.si mi-am luat cam des pielitele acelea dupa margine si acum mi-a aparut o umflatura ceva de genu unui neg dar nu e neg.doctorul mi-a spus ca e de la foarfecuta si ca am luat pielitele acelea. si trebuie sa-l cauterizez acum dar mi-e frica. stiti ceva care ma poate ajuta in afara de rostopasca ca am incercat dar nu mergesad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

Mah sa stii ca si eu st inebunita dupa manikhiura si imi tai pielitele cu chestia acea cu 2 kapete d la *** d unghii e mai bine decat cu forfecutza da nu am avut probleme nikiodata... fa c a zis mediku sa nu ai dupa d suferit
MT noroc!

3 răspunsuri:
| cristina explică:

Si eu tot cu chestia aia... dar nu stiu cum se numestebig grin si de aia am zis foarfecuta

| rvr a răspuns:

Ai ff mare grija pentru am citi intr-o revista sa nu iti tai cuticulile pentru poti face cancer te rog sa nu ti-le mai tai si ai grija si cred ca ar trebui sa iti pui niste apa rece si mergi la un specialist funda? msss mult

| dddddadada a răspuns:

Haha mai lasa manichiura fata si pune bura pe carewinking