| deeautza_5699 a întrebat:

am si eu o problema de 2 zile ma doare in partea de jos ...cred ca's ovarele si la inceput ma si ustura cand urinam... ce pot sa fac? pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare mai degraba o infectie genitala. Daca esti activa sexual, du-te la ginecolog, dar repede, fiindca deja au trecut cele 48 de ore optime. Daca esti virgina, la medicul de familie pentru inceput.

3 răspunsuri:
| Delicate a răspuns:

Mergi la ginecolog, dar daca vrei sa-ti dau o metoda traditionala care ajuta, asculta: Pune intr-un vas apa fierbinte, in care pui fructe de maces, diferite buruiene de leac si stai deasupra aburilor pina se raceste apa.

| teiuby0 a răspuns:

Cred ca ai racit poti sa ei neolicin

| teiuby0 a răspuns:

Neolin scuze iti trece in 3 zile