| Lorelay16 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema, de 5 zile ma doare spatele foarte tare in partea dreapta.
Am avut o febra musculara si la picioare de sambata seara pentru ca am fost in club si am crezut ca se intinde si la spate, insa au trecut deja 5 zile iar astazi durerea de la spate s-a intensificat, o simt acum ca un carcel, ca un nod in zona respectiva, nu mai ca o simpla febra. Febra de la picioare mi-a trecut, insa cu spatele sunt foarte rau, abia ma pot misca...si durerea e continua.
Mentionez ca in toate aceste zile mi-am masat spatele cu crema din aceea BIO de se incalzeste, pentru reuma... Ce as mai putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa folosesti supozitoare cu indometacin. Iti ia durerea cu mana.happy

| Robyunited95 a răspuns:

Incearca masaje usoare in zona aceea in care te doare cu fastum gel, sau lioton!
Daca nu trece consulta un medic!
Bafta