| Helix a întrebat:

Am si eu o problema : frenulum(ata penisului ) este aproape inexistenta adica este unita cu "capul" si este foarte scurta, pe langa asta penisul meu este curbat destul de mult in jos. Cand decalotez penisul se curbeaza mai tare (nonerect) cand este erect ma doare foarte tare cand incerc sa-l decalotez. Pielea acopera penisul in totalitate si cand este erect. Ce sa fac? va rog un sfat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Helix explică:

Daca nu ai fii gay ai lua funda. Din pacate sunt homofob

| AntoineNecsulescu a răspuns:

Buna! Sincer sa fiu, m-am informat intr-o vreme despre acest subiect iar eu spun sa nu fortezi tu decalotarea sau atle cele. Cel mai bine si pentru siguranta sanatatii tale, iti recomand un medic urolog. De la un medic urolog vei afla sigur un raspuns coerent