| Helix a întrebat:

Am si eu o problema : penisul meu este curbat in jos ( si cand zic curbat ma refer ca arata ca si o banana ) si ma cam tem ca la primul act sexual nu o sa pot penetra. A doua problema este ca nu am frenulum ( ata penisului ) adica nu il vad si cand este erectie si imi trag pielea mi se curbeaza si mai tare si ma doare si la fel este si in stare flasca doar ca nu doare...ce ma sfatuiti sa fac sa pot sa fac o penetrare si sa scap de curbare si problema cu ftenulum? Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mergeti sa va consultati cu medicul urolog! mai intai mergi la medicul de familie si sa va dea biletul de trimitere catre medicul urolog la o clinica recomandata( cabinet)

| Otto2014 a răspuns:

Nu e nici o problema daca e curbat.

Răspuns utilizator avertizat