| Andra2908 a întrebat:

Am si eu o problema :-s poimaine vreau sa merg la strand si sunt pe stop. Ar fi a treia zi de menstruatie si nu stiu daca sa ma duc sau cum sa fac... [exclus o.b-uri... mi-e frica sa folosesc]. Dau fundita pentru cea mai buna idee. kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Pai daca exclus ob-uri, inseamna ca nu prea ai cum sa te duci. Eventual sa te imbraci in niste pantaloni scurti de blugi si sutienul de la costumul de baie si sa nu intri in apa.
Adica asa ceva

http://www.pubtv.ro/......-blugi.jpg

| NICKSOOO a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Ce's ob-urile?

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru NICKSOOO):

Ob-urile sunt niste tampoane interne.
Gasesti aici mai multe informatii
http://www.tampoane-ob.ro/ob-ul-meu/cum-foloseste

| NICKSOOO a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Ok, mersi; dar mi-ar fi frica sa folosesc asa ceva big grin

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru NICKSOOO):

Nu te obliga nimeni sa folosesti happy Poti folosi absorbantewinking