| Emma_6271 a întrebat:

am si eu o problema. sunt racita si`mi curge nasu si tusesc foarte si cand tusesc imi vine o flegma galbena naspa.si de 2 zile ma doare in continuu capu...si azi dimineata timp de jumatate de ora mi-a curs sange din nas...care`mi poate spune ce am?crying(. dau fundacrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca ai sinuzita. Trebuie sa te vada un ORL-ist.

| yumeee a răspuns:

S-ar putea să ai puroi în gât. Mergi la medicul de familie.

| Alistair a răspuns:

Viroza pulmonara