| Ionut46523 a întrebat:

De doua zile scuip sânge. Problema este ca nu tușesc și nu ma doare nimic, doar atunci când vreau sa scuip o flegma atunci o scuip. Oare poate fi de la nas? Deoarece am avut nasul rupt și am o pata roșie ff mare pe nas și cred ca s-ar putea sa fie sânge închegat. Sau credeți ca este de la plămâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AnonimaaaaG a răspuns:

Sincer. Mai bine te duci la spital, poate sa iti raspunda de acolo cineva care chiar stie ce e de facut cu aceasta problema. Sau medicul de familie. Nu mai sta asa. Indiferent ca e grav sau nu. Ai grija de tine.

| Andron_Alberto_1989 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai merge la doctor

| NuContNumele a răspuns:

Vezi sa nu fie de la gingii.