| Wanker a întrebat:

am un semn de mama pe bratul drept si ma apucat mancarimea pe acea zona, m-am scarpinat si s-a umflat putin, si ma si irita. Poate fii ceva grav? Am mai auzit ca sunt si diferite semne de mama, printre care, daca una se zgarie sau se rupe poti avea cancer, doar ca nu stiu cum arata acel semn de mama.
Deci, daca m-am zgariat pe semnul de mama si s-a umflat, pot avea cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pune comprese cu gheata si ar fi cazul sa ceri parerea unui medic.
O seara bunahappy