| m1sterYosS a întrebat:

acum 2 zile tocmai ce m-am apucat de sala.A fost prima oara dupa vreo 5 luni si am tras prea tare la piept, acum, pe langa febra pe care o am la piept, bratul meu drept s-a umflat foarte tare si nu il pot misca mai deloc, poate fi vorba de o intidere sau ceva? Durerea persista in zona tricepsului si in zona cotului. Va rog sa ma ajutati, orice sfat e binevenit, funda bineinteles.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MadagasHardwell a răspuns:

Cred ca ai facut o ruptura musculara ceva... trebuia sa faci incalzirea ca la carte!