| Rosalinda_7768 a întrebat:

Am varsat de vant. Acum bubele de pe fata sau uscat si nu prea m-am scarpinat.Totusi intrebarea mea este daca bubele o sa cada chiar daca m-am scarpinat? Cine stie mai multe fundoi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Da.au sa cada.si eu am avut anul trecut si mi-au trecut chiar daca m-am scarpinat.mi-au mai ramas niste semne pe fata dar nu ma deranjeaza

5 răspunsuri:
| Cucutza a răspuns:

Eu zic totusi sa intrebi un medic, dar uite opinia mea... Daca te scarpini or sa-ti ramane semne urate, daca nu se usuca si pica... Pune bine crema mentolata care se gaseste la farmaci si o sa vezi ca nu se vad chiar asa de urat.Nu raman semne daca sti cum sa le ingrijestibatting eyelashesInsanatosire grabnica!

| Cucutza a răspuns:

Eu zic totusi sa intrebi un medic, dar uite opinia mea... Daca te scarpini or sa-ti ramane semne urate, daca nu se usuca si pica... Pune bine crema mentolata care se gaseste la farmaci si o sa vezi ca nu se vad chiar asa de urat.Nu raman semne daca sti cum sa le ingrijestibatting eyelashes!

| Iustin_1327 a răspuns:

Eu am avut si sau uscat si de la o vreme au cazut singure

| mihamiha_5367 a răspuns:

Sanatate! or sa cada, dar unde te/ai scarpinat o sa ramana urme.si eu am avut

| vladyk777 a răspuns:

Nuţi fă griji căci va dura o saptamîna cel mult două, dacă te vei scarpina e posibil în acel loc sa ramînă o adîncitura de aceia evita scarpinatul.