| iury a întrebat:

Buna am vazut pe net ca iaurtul si miere cu zahar iti curata tenul daca ma dau dimineata cu masca de iaurt si apoi dupa apeaza cu miere are efect? cat timp trebuie folosita
? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mierea curata bine tenul si ti-l lasa tare fin. Despre iaurt nu stiu asa de multe.
Foloseste-le cateva saptamani (1-2) Daca nu vezi nici un rezultat cat de mic, eu zic sa nu le mai consumi degeaba.
Daca se imbunatateste ceva, continua pana cand esti multumita de cum iti arara tenul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada, si masca cu albusul de ou e foarte buna.

| doc69 a răspuns:

Ti-a dat un raspuns ok/. daca vrei si alta reteta ia un ou albusul il bati spuma cu o lingurita de miere si un castravete ras.tii pe fata 20 de minute si clatesti cu apa calduta. efectul este imediat.