| Dimaadl a întrebat:

Salutare! Dacă consum 100g de soia zilnic și 300ml de lapte, direct de la vaca(adică natural), că sunt la țară, voi avea un nivel de estrogen mare, peste limita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce trebuie sa ai doua conturi si sa pui aceeasi intrebare?
Regulamentul TPU interzice asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, va creste doar un pic dar nu va fi mare, fiindca se ajusteaza in corp fiind infleuntat de ceilalti hormoni.

| doctorandus a răspuns:

Direct de la vaca: poti sa iei tuberculoza.

| GeorgeCosmin a răspuns:

Bună dragă prietene ce mai faci astăzi, încerc să-ți trimit o cerere de prietenie, dar nu funcționează, dar trimite-mi o cerere de prietenie sau un mesaj ca să putem vorbi ca prieteni