| Gya9303 a întrebat:

Buna, as avea si eu nevoie de un sfat va rog. Am o luna de cand mi-am pus piercing in buza de sus. Si dadea sa se astupe mereu pe dinauntru si intr-o noapte s-a astupat. Mi-am mai bagat si in trecut si tot la fel mi-a facut si cred ca a si copt si e un pic umflata buza. Acum am de aur, am crezut ca e diferit dar la fel mi s-a intamplat. Nu stiu, nu imi suporta organismul sau nu stiu. Imi puteti da un sfat va rog nu stiu cum sa il scot, mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu iti mai pune organismul te avertizeaza e mai bine fara in buza, incearca in limba.

| Gya9303 explică (pentru MihaiNicu23):

Mihai23Nicu23 Faci caterinca de mine? laughing

| Gya9303 explică (pentru MihaiNicu23):

laughing glumesti