| anonim_4396 a întrebat:

as avea si eu o intrebare... daca am herpes si folosesc plasturi compeed exista riscul de a. mi infecta si prietenul? help mebatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat nu va sarutati in timp ce ai leziuni, nu il vei infecta.

| tyana a răspuns:

Pentru siguranta iubitului tau ar fi bine sa nu va sarutati in aceasta perioada!

| ikram a răspuns:

Da poti, dar sunt unele persoane care nu fac niciodata herpes, daca se numara printre acele persoane nu ai cum sa-i dai herpesul.

| MMadalina a răspuns:

Nu. din cate stiu eu nuwinking