| aleeeee_1907 a întrebat:

as dori sa stiu daca se mai ofera servicii gratuite la stomatolog pentru cei sub 18 anihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@ionika17 unde ai vazut? ce bine era odata acum am platit 3 milioane sa-mi fac dinti
@aleeeee nu se mai fac din pacatecrying

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu se mai ofera servicii gratuite.

| ionika17 a răspuns:

Da, se oferahappy

| tladybeauty a răspuns:

Ai vrea tu

| aleeeee_1907 explică:

Aiurea...credeam ca imi fac si eu un control gratuitoh go on