| hhheee a întrebat:

Salut! Am inteles din mai multe cautari de pe google, ca daca ai sub 18 ani primesti servicii stologice gratuite (in cazul in care clinica e asigurata la CAS). Eu vreau sa extrag o masea de minte si sunt interesat sa stiu unde beneficiez de aceste oportunitati, pentru ca am cautat pe google servicii gratuite pentru copii si toate sunt cu bani. Daca aveti voi experiente anterioare si cunoasteti vreo clinica in Bucuresti, care ofera gratuitate minorilor; astept sa imi spuneti!?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Medicul de familie ar trebui sa stie unde sa te trimita, pentru a nu plati.

| AmandinaDragan a răspuns:

Da, este adevarat. Dupa ce ai sa vezi cu cine stai la coada sa ti se faca extractia ai sa rupi usa si ai sa constati ca parca nici nu te mai doare maxilarul.

| AmandinaDragan a răspuns:

De la o extractie ''la urgenta'' amicul meu a luat hepatita B. Serios feriti-va de ''gratuitati''