| SecretKiss a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon la 12 ani. Ma voi inscrie pe numele mamei mele insa am o intrebare! O sa fiu platita nu? Daca da, cat poate fi maximul (bani) pentru. o persoana de varsta mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FunAngel2650 a răspuns:

Deci si eu am 13 ani si sunt reprezentant Avon.Dar normal ca totul va fi pe numele mamei tale si normal ca iti va trebui si buletinul ei pentru codul numeric personal si toate cele.Despre plata insa e alta poveste:de exemplu daca faci comanda de 500 de lei este un procedeu in care tie iti revine 10 sau 15% parca sau poate si mai mult.Eu am avut comanda de vreo 800 lei si eu mi-am pus vreo 2 parfumuri si mi-au venit gratis fiindca mi-a tras din partea mea de bani.Restul banilor ti se vor da cand mergi sa platesti comanda.Totul depinde doar de cata comanda faci. sper sa iti foloseasca raspunsul meu... Funda?batting eyelashesbatting eyelashespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca vrei sa incepi sa cistigi bani trebuie sa te asociezi cu un partener serios care este lider in domeniu si poate face ceva bun pentru tine si familia ta in domeniul sanatatii si al frumusetii in ce legatura cu cistigurile poti sa verifici care este cea mai buna firma platitoare, dar pentru inceput cred ar fi mai bine sa astept un raspuns de la tine, pentru detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Si eu sunt reprezentant avon si am 14 ani(desigur, cu buletinul mamei). Castigul tau este de 15% din pretul comenzii tale, cu cat ai comanda mai mare cu atat poti castiga mai mult(procentul se mareste).De exemplu, eu de Craciun, fiind luna cadourilor, am avut comanda de 700 lei.Castigul meu a fost de 30%, deci 210 lei.Nu castigi chiar asa de mult, dar merita tinand cont ca castigi si cadouri(la inceput cand te inscrii, de Craciun, de Pasti etc). Sper ca te-am ajutat!
SUCCES!

| SandicaGabriela a răspuns:

Ai reusit cu inscrierea? Te pot ajuta http://www.avonbrosura.ro/gabrielasandica